• Søk


    Avinor AS - T- 192296 - Baksystem til rød side

    Avinor AS

    Avinor AS - T- 192296 - Baksystem til rød side

    1. Kunngjøring av konkurranse

      1. juni kl. 15:531. juni 2026 kl. 15:53
    2. Frist for spørsmål

      25. juni kl. 22:0025. juni 2026 kl. 22:00
    3. Frist for kvalifisering

      6. juli kl. 10:006. juli 2026 kl. 10:00

    Brief

    Anbudssøk/Avinor AS/Avinor AS - T- 192296 - Baksystem til rød side

    Publisert frist passert

    Den publiserte fristen er passert. Ved flerfasekonkurranser kan en senere tilbudsfrist fortsatt gjelde — sjekk kunngjøringen eller portalen for gjeldende fase.

    Brief

    Systemutvikling og programmering

    Avinor AS trenger en rammeavtale for kjøp av baksystem for brukeridentifisering og -betaling for ladekunder, samt kundeservice, på flyside ved Avinors lufthavner, med en maksimal totalverdi på 20 millioner kroner. Ensto Nor AS har en lignende kontrakt i dag.

    Om anbudet

      Rammeavtale som skal omfatte kjøp av baksystem for brukeridentifisering og -betaling for ladekunder, samt kundeservice, på flyside ved Avinors lufthavner.

      Kontakt navn
      Kristine Trømborg
      Kontakt telefon
      +47 815 30 550
      Kontakt e-post
      Kristine.Tromborg@avinor.no
      Adresse
      Dronning Eufemias gate 6A, 0191 OSLO

    Egne vurderingskriterier

    Start gratis prøveperiode for å stille egne spørsmål om anbudet og få KI-genererte svar.

    Tildelingskriterier

      Fant ingen tildelingskriterier i konkurransekunngjøringen.

    Kvalifikasjonskrav

      Fant ingen kvalifikasjonskrav i konkurransekunngjøringen.

    Tidligere kontraktsvinnere

    Start gratis prøveperiode for å se hvem som har vunnet lignende anbud hos denne oppdragsgiveren.

    Se hele utlysningen

    Innkjøper
    Avinor AS
    Tittel
    Avinor AS - T- 192296 - Baksystem til rød side
    Type
    KonkurranseRammeavtalePrekvalifisering
    Hovedkode
    72212100Utviklingstjenester for Bransjespesifikk programvare
    Tilleggskoder
    31158000Ladeaggregater31158100Batteriladere48000000Programvare og informasjonssystemer48100000Bransjespesifikk programvare51000000Installasjonstjenester (bortsett fra programvare)72000000Datatjenester: rådgivning, programvareutvikling, internett og systemstøtte72212131Utviklingstjenester relatert til Programvare for bakkeanlegg72260000Programvarerelaterte tjenester
    Estimert verdi
    20 000 000,00 kr

    Aktive konkurranser som ligner

    • Avinor AS

      Request for Information: Avinor AS - K-193213 - Rammeavtale radioterminaler

      Avinor AS planlegger en markedsundersøkelse i forbindelse med en planlagt anskaffelse av en rammeavtale for radioterminaler til Avinors lufthavner. Formålet er å kjøpe radio-, fjernsyn-, og telekommunikasjon samt tilhørende utstyr.

      Planlegging26. juni 2026
    • Avinor AS

      Drivstoff og brensel

      Anskaffelse rammeavtale K193246 biodrivstoff utover omsetningskravet for et utvalg av Avinors lufthavner

      Avinor AS trenger biodrivstoff utover omsetningskravet for et utvalg av Avinors lufthavner, gjennom en rammeavtale med en maksimal totalverdi på 450 millioner kroner. Preem Norge AS, Driv Energi AS og Boreal Sjø AS har en lignende kontrakt i dag.

      Rammeavtale med kvalifisering31. aug. 2026
      2. okt. 2026(10 dager)
      450 000 000 kr
    • Avinor AS

      Kartlegging og geospatiale tjenester

      Avinor AS - T-193361 - RFI - Instrument Flight Procedure Design System

      Avinor AS planlegger anskaffelsen av et prosedyredesignsystem og ønsker informasjon fra markedet for å bedre forstå løsninger og leverandører. Leverandører oppfordres til å gi innspill til Avinor AS for å bidra til denne markedsundersøkelsen.

      Planlegging18. sep. 2026
    • Avinor AS

      Bygningsarbeid og installasjoner

      Avinor AS - T-193360 - Anskaffelse varekjøp - Surface Movement Radar

      Avinor AS trenger en delvis utskifting av bakkeradar Øst og Vest på Oslo lufthavn (OSL) på grunn av "End of Life" (EOL) på dagens anlegg, med en maksimal totalverdi på 6 millioner kroner. Terma A/S har sannsynligvis kontrakten i dag.

      Konkurranse med kvalifisering4. sep. 2026
      6. okt. 2026(14 dager)
      6 000 000 kr
    • Vestland Fylkeskommune Skyss

      Adgangskontroll og sikkerhetssystemer

      RFI – Løysing for billettsal via haldeplassautomatar langs Bybanen i Bergen

      Vestland Fylkeskommune Skyss planlegger anskaffelsen av en løsning for billettsalg via holdeplassautomater langs Bybanen i Bergen, med en estimert totalverdi på 4 millioner kroner. Skyss ønsker innspill til hvordan billettsalg, betaling, ID-bærer, kontroll og drift kan løses på eksisterende automater. Leverandører oppfordres til å gi informasjon om mulige løsninger for dette formålet.

      Planlegging23. juni 20264 000 000 kr