Search
  • Search


    De levering en plaatsing van signaletica inrichtingen van de Directie Stations van de NMBS

    SNCB

    De levering en plaatsing van signaletica inrichtingen van de Directie Stations van de NMBS

    1. Competition notice published

      May 20, 2025 8:00 PMMay 20, 2025 8:00 PM
    2. Contract start date

      Jul 23, 12:00 AMJuly 23, 2026 12:00 AM
    3. Contract signed

      Jul 23, 12:00 AMJuly 23, 2026 12:00 AM
    4. Result notice published

      Aug 11, 8:00 PMAugust 11, 2026 8:00 PM

    Brief

    Belgium: Tenders/SNCB/De levering en plaatsing van signaletica inrichtingen van de Directie Stations van de NMBS

    Awarded

    The competition has ended and a winner has been selected.

    Award
    Kwaliteit 50%
    Procedure
    With negotiationTwo stages
    Agreement
    Framework agreement
    Estimated value
    €4.9Mover 4 years

    Brief

    NMBS heeft een raamovereenkomst gesloten met Petrus Neon voor de levering en plaatsing van signaletica inrichtingen voor de Directie Stations van de NMBS, met een looptijd van 4 jaar en een maximale totale waarde van 4,89 miljoen euro. De gunning is gebaseerd op prijs (50%) en kwaliteit (50%), waarbij ontwikkeling & engineering (25%), termijnen (15%) en milieucriteria (10%) werden beoordeeld. Er zijn 2 inschrijvingen ontvangen.

    Result

    TED
    • Petrus Neon
      Winner
    • Number of bids
      2
    • Contract value
      Not stated
    • Maximum framework agreement valueUp to €4,308,663

    Custom Assessment Criteria

    • Get answers to your bid/no-bid criteria

      Set them up once and Cobrief answers them in every tender

    Will you bid?

    The agent sets up the bid and writes the first draft. Free for 14 days.

    Award Criteria

    • Description

      Prijs

      Source

      No source found in the documents. Check the weight against the tender documents.

    • Description

      Ontwikkeling & engineering (25%) - Termijnen ( 15%) - Milieucriteria ( 10%)

      Sub-criteria

      • Ontwikkeling & engineering25%

        Ontwikkeling & engineering

      • Termijnen15%

        Termijnen

      • Milieucriteria10%

        Milieucriteria

      Source

      No source found in the documents. Check the weight against the tender documents.

    Previous winners

    • Who are you up against?

      The suppliers who have won similar contracts at SNCB

    From the notice

    • De levering en plaatsing van signaletica inrichtingen van de Directie Stations van de NMBS

    • Contact

      64.bpr.aankondigingenavis@belgiantrain.be
    • Type
      Result · Framework agreement · Prequalification
    • Main code
      Information panels
      35261000

    Similar active competitions

    • SNCB

      Brann- og sikkerhetstjenester

      Un marché pluriannuel pour les contrôles légaux des installations électriques des Directions Stations et Technics, en 3 lots géographiques (Nord, Centre, Sud).

      La SNCB a besoin de services d'inspection et d'essais techniques pour les contrôles légaux des installations électriques des Directions Stations et Technics, répartis en 3 lots géographiques (Nord, Centre, Sud), pour une durée de 10 ans. Le prix n'est pas le seul critère d'attribution, et tous les critères sont mentionnés dans les documents du marché.

      Framework agreement with qualification
      Oct 29, 2026(0 days)
    • Brandweer Zone Antwerpen

      Lastebiler og transportkjøretøy

      Raamovereenkomst voor elektrische signalisatiewagens multifunctioneel

      Brandweer Zone Antwerpen heeft een raamovereenkomst nodig voor de levering van multifunctionele elektrische signalisatiewagens voor een periode van 60 maanden, met een maximale totale waarde van 1.256.000 EUR. De levering vindt plaats in Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad. De gunningscriteria zijn prijs (40%) en technische waarde (60%).

      Framework agreement
      Nov 4, 2026(6 days)
      €1,256,000
    • SNCB

      Elektrisk utstyr og belysning

      Livraison de résistances électriques pour le matériel roulant

      SNCB heeft elektrische weerstanden nodig voor rollend materieel via een raamovereenkomst van 8 jaar, met een maximale totale waarde van 420.000 EUR. De levering omvat een reeks kleinere tot grotere weerstanden, met uitzondering van weerstanden specifiek voor verwarmingselementen, en zal plaatsvinden in Arr. Mechelen. De opdracht wordt opgedeeld in verschillende loten, waarbij inschrijvers niet verplicht zijn voor elk lot deel te nemen. De prijs is het enige gunningscriterium.

      Framework agreement with qualification
      Nov 16, 2026(18 days)
      €420,000