Installations sanitaires automatiques pour les gares
Awarded
The competition has ended and a winner has been selected.
- Award
- Kwaliteit en Duurzaamheid 50%
- Procedure
- With negotiationTwo stages
- Agreement
- Framework agreementover 20 years
Brief
NMBS heeft een raamovereenkomst gesloten met Sanitronics International B.V. voor de levering en installatie van 96 automatische sanitaire modules in 55 stations van de Directie Stations van de SNCB in België, met een looptijd van 20 jaar. De gunning is gebaseerd op prijs (50%, waarvan 20% aankoop en 30% TCO) en kwaliteit (50%, waarvan 35% voor uitgraving, demonteerbaarheid, vandalismebestendigheid en reiniging, en 15% voor duurzaamheid, inclusief gerecycleerde materialen, milieu-impact en milieulabel). Er zijn 2 inschrijvingen ontvangen.
Rørlegger- og sanitærarbeid
Result
- Sanitronics International B.V.Winner
- 2Number of bids
- Not statedContract value
- Maximum framework agreement valueUp to €25,898,370
Custom Assessment Criteria
Get answers to your bid/no-bid criteria
Set them up once and Cobrief answers them in every tender
Will you bid?
The agent sets up the bid and writes the first draft. Free for 14 days.
Qualification requirements
Description
Zie punt 4.1 van de selectieleidraad in bijlage aan de aankondiging van opdracht.
Documentation Requirement
Zie punt 4.1 van de selectieleidraad in bijlage aan de aankondiging van opdracht.
Source
No source found in the documents. Check the requirement against the tender documents.
Description
Zie punt 4.2 van de selectieleidraad in bijlage aan de aankondiging van opdracht.
Documentation Requirement
Zie punt 4.2 van de selectieleidraad in bijlage aan de aankondiging van opdracht.
Source
No source found in the documents. Check the requirement against the tender documents.
Description
Zie punt 4.3 van de selectieleidraad in bijlage aan de aankondiging van opdracht.
Documentation Requirement
Zie punt 4.3 van de selectieleidraad in bijlage aan de aankondiging van opdracht.
Source
No source found in the documents. Check the requirement against the tender documents.
Award Criteria
Description
Prijs: aankoop (20%) - TCO (30%)
Sub-criteria
- TCO30%
TCO
- Aankoop20%
Aankoop
Source
No source found in the documents. Check the weight against the tender documents.
Description
Factor Kwaliteit (35%): Uitgraving (15%) - demonteerdbaar (5%) - vandalisme (5%) - reiniging (10%) en factor Duurzaamheid (15%): Gerecycleerde (7%) - Invloed op milieu (5%) - Milieulabel (3%)
Sub-criteria
- Kwaliteit35%
Uitgraving (15%) - demonteerdbaar (5%) - vandalisme (5%) - reiniging (10%)
- Duurzaamheid15%
Gerecycleerde (7%) - Invloed op milieu (5%) - Milieulabel (3%)
Source
No source found in the documents. Check the weight against the tender documents.
Previous winners
Who are you up against?
The suppliers who have won similar contracts at SNCB
From the notice
L’installation de 96 modules sanitaires automatiques dans 55 gares de la Direction Stations de la SNCB.
Contact
64.bpr.aankondigingenavis@belgiantrain.be- Result · Framework agreement · PrequalificationType
- 44411000Main codeSanitary ware