Onderhoud van de UPS (Uninterruptible Power Supply) systemen van districten Centrum, Noord-Oost en Noord-West van de Directie Stations
Awarded
The competition has ended and a winner has been selected.
- Award
- Gemiddelde levertijd wisselstukken 10%
- Procedure
- With negotiationTwo stages
Brief
NMBS heeft een raamovereenkomst gesloten met CEGELEC INFRA TECHNICS en SOCOMEC - BELGIUM voor het onderhoud van de UPS (Uninterruptible Power Supply) systemen van de districten Centrum, Noord-Oost en Noord-West van de Directie Stations. De overeenkomst heeft een looptijd van 8 jaar en een maximale totale waarde van 1.250.000 EUR. De gunning is gebaseerd op prijs (90%) en de gemiddelde levertijd van wisselstukken (10%). Er zijn 2 inschrijvingen ontvangen.
Rørlegger- og sanitærarbeid
Result
- CEGELEC INFRA TECHNICSWinner
- SOCOMEC - BELGIUMWinner
- 2Number of bids
- Not statedContract value
- Maximum framework agreement valueUp to €2,029,970
Custom Assessment Criteria
Get answers to your bid/no-bid criteria
Set them up once and Cobrief answers them in every tender
Will you bid?
The agent sets up the bid and writes the first draft. Free for 14 days.
Qualification requirements
Description
Zie punt 4.1 van de selectieleidraad in bijlage aan de aankondiging van opdracht.
Documentation Requirement
Zie punt 4.1 van de selectieleidraad in bijlage aan de aankondiging van opdracht.
Source
No source found in the documents. Check the requirement against the tender documents.
Description
Zie punt 4.2 van de selectieleidraad in bijlage aan de aankondiging van opdracht.
Documentation Requirement
Zie punt 4.2 van de selectieleidraad in bijlage aan de aankondiging van opdracht.
Source
No source found in the documents. Check the requirement against the tender documents.
Description
Zie punt 4.3 van de selectieleidraad in bijlage aan de aankondiging van opdracht.
Documentation Requirement
Zie punt 4.3 van de selectieleidraad in bijlage aan de aankondiging van opdracht.
Source
No source found in the documents. Check the requirement against the tender documents.
Award Criteria
Description
Prijs onderhoud (60%) - Uurtarief werk (20%) - Prijs wisselstukken (10%)
Sub-criteria
- Prijs onderhoud60%
Prijs onderhoud
- Uurtarief werk20%
Uurtarief werk
- Prijs wisselstukken10%
Prijs wisselstukken
Source
No source found in the documents. Check the weight against the tender documents.
Description
Gemiddelde levertijd wisselstukken
Source
No source found in the documents. Check the weight against the tender documents.
Previous winners
Who are you up against?
The suppliers who have won similar contracts at NMBS
From the notice
L’entretien des systèmes UPS (Uninterruptible Power Supply) des districts Centre, Nord-Est et Nord-Ouest de la Direction Stations.
Contact
64.bpr.aankondigingenavis@belgiantrain.be- Result · Framework agreement · PrequalificationType
- 50532400Main codeRepair and maintenance services of electrical distribution equipment