Search
  • Search


    PAAS - Printing as a service

    SNCB

    PAAS - Printing as a service

    1. Contract start date

      Jan 27, 2024 12:00 AMJanuary 27, 2024 12:00 AM
    2. Contract signed

      Sep 3, 2024 12:00 AMSeptember 3, 2024 12:00 AM
    3. Result notice published

      Apr 8, 8:00 PMApril 8, 2026 8:00 PM

    Brief

    Belgium: Tenders/SNCB/PAAS - Printing as a service

    Awarded

    The competition has ended and a winner has been selected.

    Qualification deadline
    Apr 8,Expired
    Award
    Kwaliteit 50%
    Procedure
    With negotiationTwo stages
    Agreement
    Framework agreementover 8 years

    Brief

    SNCB heeft een raamovereenkomst gesloten met Canon Belgium NV voor de levering van printers, accessoires en "print managed services" voor een periode van 8 jaar. De gunning is gebaseerd op een evaluatie van prijs (50%) en kwaliteit (50%), waarbij kwaliteit verder is onderverdeeld in de kwaliteit van de diensten (30%), technische kwaliteit (15%) en architectuur (5%). Er zijn 2 inschrijvingen ontvangen.

    Kontor- og utskriftsløsninger

    Result

    TED
    • Canon Belgium NV
      Winner
    • Number of bids
      2
    • Contract value
      Not stated
    • Maximum framework agreement valueUp to €4,230,900

    Custom Assessment Criteria

    • Get answers to your bid/no-bid criteria

      Set them up once and Cobrief answers them in every tender

    Will you bid?

    The agent sets up the bid and writes the first draft. Free for 14 days.

    Award Criteria

    • Description

      prijs

      Source

      No source found in the documents. Check the weight against the tender documents.

    • Description

      kwaliteit van de diensten (30) & technische kwaliteit (15) & architectuur (5)

      Sub-criteria

      • Kwaliteit van de diensten60%

        Kwaliteit van de diensten

      • Technische kwaliteit30%

        Technische kwaliteit

      • Architectuur10%

        Architectuur

      Source

      No source found in the documents. Check the weight against the tender documents.

    Previous winners

    • Who are you up against?

      The suppliers who have won similar contracts at SNCB

    From the notice

    • Levering van printers, accessoires en "print managed services"

    • Contact

      64.bpr.aankondigingenavis@belgiantrain.be
    • Type
      Result · Framework agreement · Prequalification
    • Main code
      Printers and plotters
      30232100

    Similar active competitions

    • Aloysius Stichting Onderwijs Jeugdzorg Stafbureau

      Kontor- og rengjøringsprodukter

      Afdrukapparatur en Printmanagement Software Aloysius Stichting

      Aloysius Stichting Onderwijs Jeugdzorg Stafbureau heeft behoefte aan de levering en het onderhoud van 73 multifunctionals en een printmanagementsysteem, inclusief koppeling met Schoolaris en ESIS, voor diverse locaties in Nederland. Het betreft een raamovereenkomst met een looptijd van 5 jaar. De gunningscriteria zijn prijs (40%) en kwaliteit (60%).

      Framework agreement
      Nov 30, 2026(32 days)
    • vzw Scholengroep Sint-Michiel

      Drukwerk

      vzw Scholengroep Sint-Michiel zoekt een leverancier voor drukwerk via een raamovereenkomst met een maximale totale waarde van €551.383,76; het drukwerk wordt geleverd in het arrondissement Roeselare. De opdracht omvat de levering van drukwerk en aanverwante producten. De beoordeling gebeurt op prijs (60%), software (20%), plan van aanpak (10%) en kwaliteit van de afdrukken (10%). Voor de selectie moet de inschrijver minimaal drie referenties van vergelijkbare opdrachten uit de afgelopen drie jaar voorleggen, bij voorkeur voor scholen.

      Framework agreement
      Dec 1, 2026(33 days)
      €551,383
    • Gemeente Tessenderlo-Ham

      IT-drift og support

      Huur en onderhoud printers en multifunctionals

      Gemeente Tessenderlo-Ham zoekt een leverancier voor de huur en het onderhoud van printers en multifunctionals via een raamovereenkomst van 5 jaar, met een maximale totale waarde van €235.000. De dienstverlening wordt uitgevoerd in het arrondissement Hasselt. De offertes worden beoordeeld op prijs (40%), service en ondersteuning (25%), technische waarde (25%) en milieu- en veiligheidsnormen (10%). Voor de kwalificatie zijn minstens drie referenties vereist van vergelijkbare printerparken, met contactgegevens voor navraag.

      Framework agreement
      Nov 6, 2026(8 days)
      €235,000