IT onderzoeks- en adviesbureau
Awarded
The competition has ended and a winner has been selected.
- Qualification deadline
- Apr 20,Expired
- Award
- Kwaliteit 50%
Brief
NMBS heeft een raamovereenkomst gesloten met GARTNER BELGIUM voor de levering van IT-onderzoeks- en adviesdiensten in België, met een looptijd van 3 jaar en een maximale totale waarde van 1.235.000 EUR. De diensten omvatten toegang tot informatie, actualiteit en benchmarks, evenementen en abonnementen, afbakening van ICT-diensten, toegang tot expertise en onderzoek, communities en netwerken, en opleiding en kennisoverdracht. Er was één inschrijving ontvangen.
IT-rådgivning og strategi
Result
- GARTNER BELGIUMWinner
- 1Number of bids
- Not statedContract value
- Maximum framework agreement valueUp to €854,085
Custom Assessment Criteria
Get answers to your bid/no-bid criteria
Set them up once and Cobrief answers them in every tender
Will you bid?
The agent sets up the bid and writes the first draft. Free for 14 days.
Award Criteria
Description
Prix
Source
No source found in the documents. Check the weight against the tender documents.
Description
Kwaliteit – 50% = 100% (subkriterium) REQ1 = 15% ; REQ2 = 15% ; REQ3 = 10% ; REQ4 = 25% ; REQ5 = 20% ; REQ6 = 10% ; REQ7 = 5% Uitsluitingsdrempel: minimaal 60 % vereist voor het kwaliteitscriterium; bij een score onder deze drempel wordt de offerte uitgesloten en niet verder beoordeeld op prijs.
Evaluation Method
Uitsluitingsdrempel: minimaal 60 % vereist voor het kwaliteitscriterium; bij een score onder deze drempel wordt de offerte uitgesloten en niet verder beoordeeld op prijs.
Sub-criteria
- REQ4 – Afbakening van ICT‑diensten25%
Voldoende kwaliteit (60 %): zeer brede dekking van ICT‑domeinen en methodologische kaders, zonder specifieke mapping afgestemd op SNCB/YPT0.
- REQ5 – Toegang tot expertise en onderzoek20%
Uitstekende kwaliteit (90 %): onbeperkte toegang tot analisten, geavanceerde beslissingsondersteunende tools, uitgebreide benchmarks en leveranciersbeoordelingen. Beperking: ontbreken van duidelijke SLA’s.
- REQ1 – Toegangspoort tot informatie15%
Goede kwaliteit (70 %): portaal 24/7 toegankelijk, inhoud beschikbaar in FR/NL (met vertaling op aanvraag), personalisatie per profiel en geavanceerde zoekfunctie. Beperkingen: interface enkel in het Engels en geen gedetailleerde SLA.
- REQ2 – Actualiteit en benchmarks15%
Zeer goede kwaliteit (80 %): gestructureerde update‑methodologie, uitgebreide internationale dekking en regelmatige publicatie van referentie‑analyses (Magic Quadrants, Hype Cycles). Beperking: proprietair model zonder gedetailleerde externe audit.
- REQ3 – Evenementen en abonnementen10%
Voldoende kwaliteit (60 %): ruim aanbod aan internationale conferenties en lokale briefings, maar weinig formeel uitgewerkte nationale evenementen.
- REQ6 – Communities en netwerking10%
Goede kwaliteit (70 %): toegang tot een grote professionele community en diverse uitwisselingsvormen, met beperkte toelichting over gerichte matchmaking.
- REQ7 – Opleiding en kennisoverdracht5%
Voldoende kwaliteit (60 %): webinars, conferenties en mogelijkheden voor interne kennisdeling, maar opleidingsmodaliteiten zijn beperkt uitgewerkt.
Source
No source found in the documents. Check the weight against the tender documents.
Previous winners
Who are you up against?
The suppliers who have won similar contracts at NMBS
From the notice
Un accord-cadre pluriannuel en vue de la désignation d’un bureau d’étude et de conseil en informatique.
Contact
64.bpr.aankondigingenavis@belgiantrain.be- Result · Framework agreement · PrequalificationType
- 72220000Main codeSystems and technical consultancy services
- 72100000Hardware consultancy services72221000Business analysis consultancy services72222300Information technology services72224000Project management consultancy services