Search
  • Search


    Belgium: Tenders/NMBS/IT onderzoeks- en adviesbureau
    1. Competition notice published

      Aug 5, 2025 8:00 PMAugust 5, 2025 8:00 PM
    2. Contract start date

      Dec 22, 2025 12:00 AMDecember 22, 2025 12:00 AM
    3. Contract signed

      Dec 22, 2025 12:00 AMDecember 22, 2025 12:00 AM
    4. Result notice published

      Apr 20, 8:00 PMApril 20, 2026 8:00 PM

    Brief

    IT onderzoeks- en adviesbureau

    Awarded

    The competition has ended and a winner has been selected.

    Qualification deadline
    Apr 20,Expired
    Award
    Kwaliteit 50%
    Procedure
    With negotiationTwo stages
    Agreement
    Framework agreement
    Estimated value
    €1.2Mover 3 years

    Brief

    NMBS heeft een raamovereenkomst gesloten met GARTNER BELGIUM voor de levering van IT-onderzoeks- en adviesdiensten in België, met een looptijd van 3 jaar en een maximale totale waarde van 1.235.000 EUR. De diensten omvatten toegang tot informatie, actualiteit en benchmarks, evenementen en abonnementen, afbakening van ICT-diensten, toegang tot expertise en onderzoek, communities en netwerken, en opleiding en kennisoverdracht. Er was één inschrijving ontvangen.

    IT-rådgivning og strategi

    Result

    TED
    • GARTNER BELGIUM
      Winner
    • Number of bids
      1
    • Contract value
      Not stated
    • Maximum framework agreement valueUp to €854,085

    Custom Assessment Criteria

    • Get answers to your bid/no-bid criteria

      Set them up once and Cobrief answers them in every tender

    Will you bid?

    The agent sets up the bid and writes the first draft. Free for 14 days.

    Award Criteria

    • Description

      Prix

      Source

      No source found in the documents. Check the weight against the tender documents.

    • Description

      Kwaliteit – 50% = 100% (subkriterium) REQ1 = 15% ; REQ2 = 15% ; REQ3 = 10% ; REQ4 = 25% ; REQ5 = 20% ; REQ6 = 10% ; REQ7 = 5% Uitsluitingsdrempel: minimaal 60 % vereist voor het kwaliteitscriterium; bij een score onder deze drempel wordt de offerte uitgesloten en niet verder beoordeeld op prijs.

      Evaluation Method

      Uitsluitingsdrempel: minimaal 60 % vereist voor het kwaliteitscriterium; bij een score onder deze drempel wordt de offerte uitgesloten en niet verder beoordeeld op prijs.

      Sub-criteria

      • REQ4 – Afbakening van ICT‑diensten25%

        Voldoende kwaliteit (60 %): zeer brede dekking van ICT‑domeinen en methodologische kaders, zonder specifieke mapping afgestemd op SNCB/YPT0.

      • REQ5 – Toegang tot expertise en onderzoek20%

        Uitstekende kwaliteit (90 %): onbeperkte toegang tot analisten, geavanceerde beslissingsondersteunende tools, uitgebreide benchmarks en leveranciersbeoordelingen. Beperking: ontbreken van duidelijke SLA’s.

      • REQ1 – Toegangspoort tot informatie15%

        Goede kwaliteit (70 %): portaal 24/7 toegankelijk, inhoud beschikbaar in FR/NL (met vertaling op aanvraag), personalisatie per profiel en geavanceerde zoekfunctie. Beperkingen: interface enkel in het Engels en geen gedetailleerde SLA.

      • REQ2 – Actualiteit en benchmarks15%

        Zeer goede kwaliteit (80 %): gestructureerde update‑methodologie, uitgebreide internationale dekking en regelmatige publicatie van referentie‑analyses (Magic Quadrants, Hype Cycles). Beperking: proprietair model zonder gedetailleerde externe audit.

      • REQ3 – Evenementen en abonnementen10%

        Voldoende kwaliteit (60 %): ruim aanbod aan internationale conferenties en lokale briefings, maar weinig formeel uitgewerkte nationale evenementen.

      • REQ6 – Communities en netwerking10%

        Goede kwaliteit (70 %): toegang tot een grote professionele community en diverse uitwisselingsvormen, met beperkte toelichting over gerichte matchmaking.

      • REQ7 – Opleiding en kennisoverdracht5%

        Voldoende kwaliteit (60 %): webinars, conferenties en mogelijkheden voor interne kennisdeling, maar opleidingsmodaliteiten zijn beperkt uitgewerkt.

      Source

      No source found in the documents. Check the weight against the tender documents.

    Previous winners

    • Who are you up against?

      The suppliers who have won similar contracts at NMBS

    From the notice

    • Un accord-cadre pluriannuel en vue de la désignation d’un bureau d’étude et de conseil en informatique.

    • Contact

      64.bpr.aankondigingenavis@belgiantrain.be
    • Type
      Result · Framework agreement · Prequalification
    • Main code
      Systems and technical consultancy services
      72220000
    • 72100000Hardware consultancy services72221000Business analysis consultancy services72222300Information technology services72224000Project management consultancy services

    Similar active competitions

    • NMBS

      Markeds- og opinionsundersøkelser

      Mystery Shopping

      La SNCB souhaite conclure un accord-cadre relatif à la réalisation de prestations de mystery shopping visant à mesurer, suivre et améliorer la qualité de service délivrée aux voyageurs au sein de son réseau ferroviaire. L'objectif du marché est d'évaluer de manière indépendante et objective l'expérience client aux différents points de contact entre les voyageurs et les collaborateurs ou partenaires de la SNCB. Les observations réalisées devront notamment permettre d'analyser la qualité de l'accueil, le professionnalisme, la disponibilité, la qualité des informations fournies ainsi que le respect des standards de service définis par la SNCB. Le marché comprend entre autres la préparation des campagnes de mystery shopping, le recrutement et la gestion des mystery shoppers, l'organisation et le suivi du travail de terrain, la collecte et la validation des données, ainsi que la production des rapports et analyses destinés à la SNCB.

      Framework agreement with qualification
      Nov 30, 2026(31 days)
      €500,000
    • Koopkoepel vzw

      Programvareprodukter og lisenser

      Raamovereenkomst voor softwarediensten voor dienstroosterplanning en verwante functionaliteit

      Koopkoepel vzw heeft een raamovereenkomst nodig voor softwarediensten voor dienstroosterplanning en verwante functionaliteit voor een periode van 4 jaar. De gunningscriteria zijn prijs (50%) en kwaliteit (50%).

      Framework agreement
      Nov 6, 2026(7 days)
    • NMBS

      Bedriftshelsetjenester

      La fourniture d’un service externe pour la prévention et la protection au travail (SEPPT).

      La SNCB a besoin d'un service externe pour la prévention et la protection au travail (SEPPT) pour une durée de 8 ans, avec une valeur maximale totale de 30,4 millions d'euros. Le service comprendra la surveillance de la santé du personnel (environ 15 900 examens médicaux et psychologiques par an, y compris les attestations médicales et psychologiques pour la réglementation ferroviaire), la gestion des risques, les visites des lieux de travail et d'autres services liés aux 7 domaines du bien-être. Le futur fournisseur doit être en mesure d'organiser le service au niveau national, en néerlandais et en français, de préférence dans les bâtiments de la SNCB ou à proximité des gares. Un agrément par le SSICF pour la délivrance d'attestations pour les fonctions de sécurité ferroviaire est requis ou doit être obtenu. L'intégration des données entre les systèmes du prestataire et SAP est également une exigence. Les critères d'attribution ne sont pas uniquement basés sur le prix et sont détaillés dans les documents d'appel d'offres.

      Framework agreement with qualification
      Nov 9, 2026(10 days)
      €30,400,000